DoDo se întoarce. Îl știți, îl știm, nu mai povestim. Luna e diferită de data asta, o să avem un Ultim Pătrar, căruia DoDo o să-i cânte cum numai el știe.
Intrarea este la fel de liberă ca privitul la cer, iar cine vrea să rezerve masă e rugat să o facă folosind insta sau fb mess.
https://www.facebook.com/events/1302285371834812/