Albumul TIMP își va începe povestea în data de 22 mai la Galeria Ora0 🧡
Un proiect plin de emoție, la care se lucrează de peste un an, va cuprinde atât compoziții noi, cât și piese deja lansate, toate organizate într-o ordine cronologică.
@teodoraa.anghel – voce
@alex.petrut.mihai – chitară
@vlad_isac_music – tobe
@adonia_k – bass
Vă așteptăm să ascultăm împreună povestea timpului 🎶
📌22 mai
⏰19:00 open doors
🥁20:00 concert
🎧suport artist: 50 RON
https://www.facebook.com/events/1697431335006995/