📆 Vineri, 15 Mai
🕒 De la 18:00 – 20:30
📍Grădina Waldkafe
☎ Rezervări: 0728905644
🎟 Taxă de participare: 100 ron/ pers.
(toate materialele sunt incluse)
👇 Link Înscriere:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdSTg8RCD1kWwXUJ1x62KaciT0fDWpTS9qdtr_ap_LDknF3JQ/viewform
🎨 Atelier • Terapie prin artă în natură!
Socializare, pictură pe pânză, exerciții de meditație și autocunoaștere
Psihoterapeut: Ana Vasilescu
Psiholog: Lavinia Mantale
✨ Hai să petrecem o seară de vineri într-un cadru boem, să uităm de agitația orașului, să lăsăm în urmă tot “zgomotul de fundal” și să ne conectăm la sinele nostru autentic.
🌷Psihoterapeut Ana Vasilescu și psiholog Lavinia Mantale vă așteaptă cu drag pentru a îmbrățișa starea de bine, a vă relaxa și nu în ultimul rând, pentru a simți că faceți parte dintr-un grup cu interese similare, lucru dovedit științific că ne creează un sentiment de fericire.
🪷 O să începem după amiaza prin câteva exerciții de autocunoaștere, continuăm cu un exercițiu de meditație împreună, realizăm pictura pe pânză, iar la final vom interpreta împreună lucrările realizate.
🌼 Toate aceste activități o să se întâmple într-un cadru intim și relaxat. Pe parcursul celor două ore, o să socializăm, o să ne bucurăm de băutura noastră preferata, o să ne relaxăm și o să împărtășim idei valoroase.
⚠️ Accesul se face pe baza rezervării în prealabil.
🌿 Vă așteptăm cu drag!
https://www.facebook.com/events/1309716991161983/